Movies
Ratings
942
Two ProsecutorsRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Way To SampoRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
MidwivesRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0