Movies
Ratings
257
CarolRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
For SamaRated ★ 4.5
9Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Look of SilenceRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5