Movies
Ratings
316
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Mad Dance OfficeRated ★ 2.5
Ne Zha 2Rated ★ 3.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 2.5- HumintRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Our Shining DaysRated ★ 1.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Dead to RightsRated ★ 3.5