Movies
Ratings
549
The FabelmansRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 1.0
Two People Exchanging SalivaRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
La ChimeraRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Altered StatesRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Mysterious SkinRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 0.5
KOKUHORated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5