Movies
Ratings
968- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 5.0