Movies
Ratings
368
A Man EscapedRated ★ 5.0
MouchetteRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Virgin SpringRated ★ 3.0
Wild StrawberriesRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 4.0
Au Hasard BalthazarRated ★ 4.5
Summer with MonikaRated ★ 3.0
Summer InterludeRated ★ 3.5
The SilenceRated ★ 4.5
Winter LightRated ★ 4.5
Through a Glass DarklyRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SabotageRated ★ 3.5
Jour de FêteRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 0.5
DuseRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0