Movies
Ratings
288
The GodfatherRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Eternally Younger Than Those IdiotsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
In the Mood for Love 2001Rated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Desert of NamibiaRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
KundunRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5