Movies
Ratings
482
SinnersRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 4.0