Movies
Ratings
35
MapadoRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
BeautifulRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5