Movies
Ratings
783
Sentimental ValueRated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5