Movies
Ratings
774
The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5- HickeyRated ★ 2.0
Apocalypse RunnerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0- Planet SpoiliaRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
Generation WealthRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.0
MunchausenRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5