Movies
Ratings
650
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
The Greatest Night in PopRated ★ 5.0