Movies
Ratings
525
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
I'm Not There.Rated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
CustodyRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5