Movies
Ratings
599
The King's WardenRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
HellraiserRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 5.0
The PromiseRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.5
Barton FinkRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 3.5
Strangers on a TrainRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5