Series
Ratings
20
HumansRated ★ 2.0- Season 1Rated ★ 0.5
Desperate HousewivesRated ★ 1.0
The Good DoctorRated ★ 0.5
GypsyRated ★ 0.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 1.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 1.0
The Night ManagerRated ★ 1.0
Desperate HousewivesRated ★ 1.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 1.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 1.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 1.0
OzarkRated ★ 1.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 1.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 0.5
The PacificRated ★ 0.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 1.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.0
OzarkRated ★ 1.0
Altered CarbonRated ★ 5.0