Movies
Ratings
1082
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
FyreRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5