Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5