Movies
Ratings
138
HamnetRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 1.5
SinnersRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
YakutatazuRated ★ 2.0
SiratRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5