Movies
Ratings
122
A MuseRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Speed RacerRated ★ 5.0