Movies
Ratings
275
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 4.0- The Mountain Between UsRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Son of a Thousand MenRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5