Movies
Ratings
547
The King's WardenRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 0.5
The Last 10 YearsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 5.0