Movies
Ratings
1032
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
The King's LettersRated ★ 3.0
Number OneRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0