Titles you rated
- Mona LisaRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 4.0
Wolf Creek 2Rated ★ 3.5
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 3.5
The Green InfernoRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 3.5
TrollRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
First ReformedRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0
Green RoomRated ★ 3.5
MeanderRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5