Movies
Ratings
299
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
The TowerRated ★ 0.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5