Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5