Movies
Ratings
446
SinnersRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.5
Until the End of the WorldRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 0.5
Total RecallRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5