Movies
Ratings
96
Evil Does Not ExistRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
RosettaRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Free SoloRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 2.5
Train DreamsRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 3.5