Movies
Ratings
162
The Taste of TeaRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
SmugglersRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5- HumintRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 5.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0