Titles you rated
CasperRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
AwakeningsRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
RinguRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Niko 2 - Little Brother, Big TroubleRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0