Movies
Ratings
258
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.0
The Irony of Fate, or Enjoy Your Bath!Rated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
ShortcomingsRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5