Series
Ratings
54
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5