Movies
Ratings
151
A Monster CallsRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5