Movies
Ratings
1373
Wendy And LucyRated ★ 4.0
The Man Without a PastRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.0
Sayonara, GirlsRated ★ 2.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.0
IRON MASKRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
She Taught Me SerendipityRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 1.5
Close Your EyesRated ★ 3.0
A Touch of ZenRated ★ 4.5
Red RocketRated ★ 4.5
I Saw the TV GlowRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0