Movies
Ratings
316
TarzanRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.5