Movies
Ratings
212
AmélieRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0