Movies
Ratings
76
Below Her MouthRated ★ 2.0
Heart Is 2Rated ★ 1.0
TroyRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
AliensRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0