Titles you rated
Daemons of the Shadow RealmRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5- Magic Kaito 1412Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Tiny House NationRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0