Series
Ratings
39
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
18 AgainRated ★ 3.0
The Tale of NokduRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 1.5
Ossan's LoveRated ★ 3.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- Good PeopleRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0