Movies
Ratings
82- HumintRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 1.5
Drive My CarRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5