Titles you rated
The King's WardenRated ★ 2.0
TuskRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5