Movies
Ratings
1096
Zootopia 2Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0
LonglegsRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
PreyRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.5