Series
Ratings
154
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
- 두근두근 비밀친구Rated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
AjinRated ★ 4.5- AjinRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0