Movies
Ratings
265
Lost in TranslationRated ★ 1.0- The Mountain Between UsRated ★ 5.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
Claire's CameraRated ★ 2.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.5
GrassRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
The Apartment with Two WomenRated ★ 5.0- HumintRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5