Movies
Ratings
830
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5