Movies
Ratings
1031
A Melody to RememberRated ★ 1.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
Big WorldRated ★ 2.0
Train DreamsRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 1.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 5.0- Phantom: The Musical LiveRated ★ 3.5
SiratRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 0.5
Death NoteRated ★ 1.0