Movies
Ratings
126
The King's WardenRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5