Titles you rated
PaprikaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
AuditionRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.0
Incident in a GhostlandRated ★ 1.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5- The First RideRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0