Movies
Ratings
830
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 3.5
Good BoyRated ★ 2.5
RanRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.5
Project YRated ★ 1.0
SiratRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Permanent VacationRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5