Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Slide Strum MuteRated ★ 1.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.5
Project YRated ★ 0.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5