Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
GlassRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0